piątek, 5 sierpnia 2011

Szara migotka

Dziś przedstawię Wam lakier, który pewnie doskonale znacie. Szara Migotka pojawiała się tu już wielokrotnie. Początkowo nie zrobiła na mnie większego wrażenia, ale teraz myślę, że mogę śmiało ją określić moim ulubionym lakierem. Jej cena jest śmiesznie niska, to jedyne 8zł, można ją kupić na stronie Barbry Cosmetics.


Chciałam uchwycić to jak pięknie się mieni, jednak nie udało mi się to. Możecie mi wierzyć na słowo, że efekt jest genialny- momentami nie mogę oderwać wzroku od paznokci. Chyba właśnie to mnie w niej najbardziej urzekło, że niby jest takim zwykłym szarakiem, ale w promieniach słońca wydobywa się z niej całe piękno. Teraz praktycznie co drugie malowanie jej używam i wciąż mi się nie znudziła. 


Żeby tego było mało lakier genialnie się rozprowadza. Jest idealnie gęsty, ma świetnie przycięty pędzelek- w ogóle nie brudzi mi skórek przy malowaniu. Szybko zasycha. Jest bardzo trwały- lekko ściera się na końcówkach koło 3dnia, nie ma żadnych odprysków. Zmyłam go dopiero 6 dnia, ponieważ paznokcie już za bardzo urosły. Dla mnie ideał :)

13 komentarzy:

 1. śliczny kolorek :) a ja myślałam, że te lakiery są jakieś z wyższej półki cenowej ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście jest śliczny, taki lekko holograficzny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny kolorek i do tego ta cena :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie migocze! :) Ciągle zbieram się do zakupów u Barbry, ale wciąż nie mogę zdecydować się na wybór lakierów (kolekcja jest spora :D).
  Kosodrzewino, piękny nagłówek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie szarości! Prześliczny! Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest rewelacyjnym kolorem. Też bym nim ciągle malowała paznokcie, piękny, oszołom :D!

  OdpowiedzUsuń